Kontakty

Kontakty

Centrum sociální rehabilitace Náruč

Adresa:
Pražská 345, Dobřichovice
Randova 451, Dobřichovice

Kontakt pro zájemce o naše služby:
telefon: + 420 725 427 935
e-mail: rehabilitace@spoleknaruc.cz
Kontaktovat nás můžete i přes Facebook

Náruč, z.s.
fakturační adresa:
nám. Krále Jiřího z Poděbrad 3,  252 30 Řevnice
IČ:  70106339, DIČ: CZ70106339
Číslo účtu: 0391028309/0800

ředitelka organizace:
Mgr. Zuzana Dudáková
tel. + 420 606 478 831
e-mail: zuzana@spoleknaruc.cz

Vedoucí sociální služby:
Bc. Simona Petrejová
tel. +420 732 757 881
e-mailsimona@spoleknaruc.cz

Sociální pracovnice:
Bc. Eva Káchová, DiS.
tel. +420 602 487 121
e-mail: eva@spoleknaruc.cz

Pracovnice v sociálních službách:
Hana Benešová
tel. +420 725 940 842
e-mail: hana@spoleknaruc.cz

Pracovnice v sociálních službách:
Markéta Ticová
tel. +420 725 994 615
e-mail: marketa@spoleknaruc.cz

Pracovnice v sociálních službách, kontaktní pracovnice pro PN Bohnice:

Bc. Darina Dušková
tel. +420 602 644 563
e-mail:darina@spoleknaruc.cz

Pracovnice v sociálních službách:
Ing. Hana Habartová
tel. +420 725 989 783
e-mail:hanah@spoleknaruc.cz

blank-profile-picture-g400bd9949_640

Pracovnice v sociálních službách:
Veronika Borzová
tel. +420 725 152 109
e-mail: veronika.borzova@spoleknaruc.cz

Pracovní konzultantka:
Bc. Daniela Gavenda Čepková
tel. +420 725 521 232
e-mail: daniela@spoleknaruc.cz

Psychiatrická sestra:
Věra Perglová
tel.: 603 268 041

blank-profile-picture-g400bd9949_640
Peer pracovník:
Roman Janů
tel.: +420 722 343 410
e-mail: roman@spoleknaruc.cz

Ekonomická manažerka:
Ing. Helena Šebíková
tel. +420 724 243 410
e-mail: helena@spoleknaruc.cz