Sociální podnikání

sociální podnikání

Náruč a sociální podnikání 

V roce 2007 otevřela Náruč kavárnu Modrý domeček v Řevnicích a vydala se tak na cestu sociálního podnikání, které má velký společenský prospěch. Pomáhá zaměstnávat osoby s různými specifickými potřebami, podporuje rozvoj komunitní života a prospívá životnímu prostředí. Kavárna zaměstnávala stále více zaměstnanců se zdravotním postižením a postupně se rozrostla i o vlastní výrobnu cateringu. V roce 2022 došlo k oddělení sociálního podnikání, tj. činnosti kavárny Modrý domeček a gastro výrobny do nové společnosti Modrý domeček s.r.o., kterou Náruč 100% vlastní.

IMGP7658

Kavárna Modrý domeček

Kavárna na náměstí poskytuje útulné prostory pro zákazníky z Řevnic a početné skupiny turistů. Nabízí různé typy káv, teplých nápojů a domácích limonád, vegetariánské obědy a širokou nabídku vlastních cukrářských výrobků a studené kuchyně. Prostory kavárny se dají pronajmout pro rodinné i firemní oslavy. V létě se kavárna rozšiřuje o rozsáhlou předzahrádku s dětským hřištěm, která ústí přímo do řevnického náměstí.

Gastro výrobna cateringu a jedlých dárků

Cateringová výrobna se zaměřuje na studenou kuchyni a cukrářskou výrobu. Produkce výrobny putuje částečně do chráněné kavárny v Řevnicích, ale z velké většiny do pražských firem a institucí v podobě odpovědného cateringu, firemních snídaní a zdravých obědů. Každým rokem se zvětšuje počet zákazníků, kteří nakupují naše vánoční balíčky pro své obchodní partnery nebo zaměstnance. Veškerou produkci výrobny poskytujeme také v režimu náhradního plnění.

Kontakt:       

Modrý domeček s.r.o 
Náměstí krále Jiřího z Poděbrad 3
252 30 Řevnice
Telefon: +420 602603257
Email: provoz@modrydomecek.cz

Kde nás najdete:

kavárna: Náměstí krále Jiřího z Poděbrad 3, Řevnice
gastro výrobna: 28. října 1119, Řevnice