Postup pro zájemce

Kontaktujte nás na tel.: 725 427 935 nebo e-mailem: rehabilitace@spoleknaruc.cz.
Rádi Vám odpovíme na Vaše otázky a představíme možnosti spolupráce.

• Prvním krokem bude dohodnutí termínu osobní schůzky, na které se dozvíte všechny potřebné informace o službě sociální rehabilitace. Zároveň si s Vámi budeme mapovat Vaše potřeby, abychom zjistili, zda můžeme Vaše očekávání  a cíle v rámci služby naplnit.
  • Pokud se rozhodnete vstoupit do služby, seznámíme Vás nejprve se všemi potřebnými dokumenty a připravíme vše k uzavření smlouvy. Po  podpisu smlouvy začnete spolupracovat se svým klíčovým pracovníkem, se kterým  společně připravíte svůj individuální plán tak, aby vyhovoval Vašim potřebám. Společně se pak budete scházet a postupně za podpory klíčového pracovníka plán plnit a vyhodnocovat.
  • Pokud se při úvodní schůzce ukáže, že daná služba pro Vás není vhodná, nabídneme Vám  jiné alternativní možnosti řešící Vaši aktuální situaci.