Podpořte nás

Jako nestátní nezisková organizace jsme závislí na dotacích, ty však nestačí na pokrytí nákladů na poskytování našich sociálních služeb. Proto si ceníme jakékoli finanční podpory ze strany našich dárců. ​

Spolupráce

Partnerství s jednotlivci i organizacemi vnímáme jako příležitost k oboustranně prospěšné spolupráci, při které nás spojuje snaha o zlepšení života lidí s duševním onemocněním. S partnery mluvíme otevřeně o dopadech jejich podpory a společně s nimi také přínos jejich pomoci vyhodnocujeme. Rádi vytváříme vztahy s lidmi, kteří sledují stejný cíl a těší je konkrétní změna, které  můžeme dosáhnout. Z toho důvodu si všech našich partnerů opravdu vážíme.

Co konkrétně potřebujeme:

• finanční přispění i firemní sponzoring naší činnosti (č.ú. 0391028309/0800)
  • pracovní příležitosti pro klienty
  • dobrovolnictví při realizaci našich akcí/programů či doprovázení klientů
  • pronájem bytů pro naše klienty
  • zdroje pro realizaci přírodní zahrady pro pěstování jedlých plodin

Jakékoli Vaše nápady jsou vítány!

Pokud Vás láká spolupráce s námi či máte chuť nás podpořit, kontaktujete Simonu Petrejovou, tel. 732 757 881 nebo e-mail: simona@spoleknaruc.cz. Rádi se s Vámi osobně setkáme.